Destinace Florida

Přidejte se k našim spokojeným klientům!
Vždy nás těší, když nás klienti pochválí a pošlou nám e-mail s poděkováním. Každá taková pochvala je pro nás motivací pro další práci a zároveň také velkým závazkem. Rozhodně však neusínáme na vavřínech a budeme se i nadále snažit, abyste neměli důvod nám posílat místo pochvaly stížnost. Vybrali jsme několik referencí, které jsme obdrželi od našich klientů za poslední měsíce. Všem děkujeme za zaslané e-maily a věříme, že brzy budeme moci do této sekce vyvěsit další podobné texty od nových i stávajících klientů. 
 
Dobrý den, ráda bych poděkovala za skvělý servis, který jste nám poskytli při naší dovolené na Floridě. Díky ochotnému delegátovi jsme se nemuseli ničím zdržovat a užili jsme si pohodových 14 dní. Měli jsme vše naservírované jako na podnosu a navíc jsme neutratili zbytečně moc peněz. Pochválit musím také ubytování, které přesně odpovídalo našim představám. Zkrátka a dobře – super dovolená, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Díky!
Martina Svobodová s rodinou, Praha 2
 
 
Zdravíme. Právě jsme se vrátili z dovolené na Miami Beach a nedá nám to, abychom se s vámi nepodělili o naše zážitky. Ubytování, výlety i doprava byly na jedničku, a to hlavně díky slečně delegátce. Byla velmi trpělivá a věnovala se nám na jedničku. Pokud se ještě někdy vydáme na Floridu, tak s námi můžete počítat.
Jan a Eva Klasovi, Brno
 
 
Zdravíme z Kea West! Pozítří se vracíme zpátky domů, ale už teď musíme poděkovat za bezvadně zajištěnou dovolenou. Bydlíme v moc pěkném hotelu pár metrů od pláže a cena za ubytování je téměř dvojnásobně nižší než jsme očekávali. Nevíme, jak jste to udělali, ale za to od nás máte 5 bodů z 5. Takto vysoké známky od nás vlastně máte ale i celkově. Počasí nám vyšlo super a vedle ubytování se vydařily i všechny výlety, které nám doporučil pan delegát. Za poslední roky jsme procestovali hodně zemí s mnoha kvalitními cestovkami a vás jednoznačně řadíme mezi ty nejlepší. Ještě jednou díky a ať se daří.
Petr Sláma a Monika Poustková, Praha
 
 
Dobrý den, ještě jednou bysme chtěli poděkovat za super levné letenky do Orlanda, díky kterým jsme si mohli dovolit utratit více peněz přímo na místě. Hlavně posíláme pochvalu delegátovi Honzovi, který nás poslal do snad nejlevnější půjčovny surfů na světě a ještě nám ukázal špičková místa, kde jsme si parádně zasurfovali.
Surfaři tělem i duší  Milan a Petra, Lukáš a Lenka
 

Dovolená Florida last minute!

Zobrazit vše »

Naše nabídky jsou výhodnější

Uspoříte až 28 140 Kč

Spočítejte si kolik bude stát dovolená na Floridě Vás:

Modelová kalkulace zde